ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

Тренінги з розвитку бізнес-навичок для вінницьких ВПО

06.09.2017

«Український жіночий фонд» за підтримки USAID анонсує набір на тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок для переселенців, які готові започаткувати власну справу

В рамках проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» внутрішньо переміщені особи зможуть відвідати десятиденний тренінговий цикл з набуття ділових навичок, отримати інформаційну підтримку з питань підприємництва, а також юридичні консультації щодо перенесення бізнесу з окупованих територій.

До участі в програмі запрошуються переселенці, учасники АТО та члени їх родин, а також особи, які знаходяться у складних життєвих обставинах.

Випускники тренінгового курсу зможуть взяти участь в конкурсі міні-грантів та поборотися за 38 тис. гривень для започаткування, або перенесення бізнесу. Окрім того, підприємці з числа слухачів курсу отримають консультативну та методичну підтримку упродовж трьох місяців.

Зареєструватися на цикл тренінгів можна заповнивши онлайн форму, надіславши заявку на [email protected], або зателефонувавши за номером 068 932 11 94.

Дедлайн – 10 жовтня 2017 р.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.