ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

Культурний відпочинок для всієї сім’ї

15.12.2016

 

Зустрічайте вихідні зі смаком: гуманітарний штаб ГО “Всеукраїнська організація у справах вимушених переселенців” в рамках реалізації загальнонаціональних проектів «Дитячий Простір України» і «Вільній Простір України для зріліх людей» запрошує сім’ї переселенців зі сходу України та Криму на виставу нового сезону в Концертний центр імені І.Козловського, розташованого за адресою вул. Хрещатик, 50б.

blood_wedding

16 грудня о 19:00 своїх глядачів чекатиме вистава «Серце лебедя», заснована на особистих щоденниках однією з найбільш відомих балерин 20-го століття, Анни Павлової. Історія легендарної прима-балерини Маріїнського театру, чиє ім’я увійшло в історію театру і балету, припаде до смаку як молоді, так і більш досвідченим глядачам.
Форма для реєстрації


Вартість квітків на всі вистави — 20 грн.

anna_pavlova

Гуманітарний штаб також пропонує всім бажаючим зануритися в світ казки і запрошує дорослих і дітей з Криму, а також Луганської та Донецької областей, на вистави лялькового театру в Київський академічний театр ляльок по вулиці Грушевського, 1а.

kiev_doll_theatre

19 грудня о 15:00 пройде анімаційний-світлове дійство «Подарунок від ангела» в рамках ігрової програми «В очікуванні Діда Мороза». Історія про маленького Ангелі, який через свою надмірну цікавості упустив Різдвяну зірку, яка впала з неба і розкололася на частини, а уламки розлетілися по всьому світу. Наповнена світлом, добротою і пригодами казка нагадає глядачам про любов, турботу і сердечності.

Форма для реєстрації

Співробітники організації також запрошують жителів Луганської та Донецької областей, а також переселенців з Криму, на безкоштовну прем’єру соціальної казки за мотивами знакового твору Джані Родарі «Чіполіно».

cipolino_img

23 грудня о 13:00 за адресою вул. Тимошенко, 13б (станція метро Мінська) в будівлі танцювальної школи «Айтен» відбудеться прем’єра балету «Чіполіно». Життєствердний драматична історія поселення овочів, котре страждає від керівництва жадібних і шахраюватих фруктів, вже десятки років користується заслуженою популярністю серед аудиторії різного віку, і до цього дня не втрачає своєї актуальності.
Форма для реєстрації

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.