ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

Онлайн-освіта: віддалене навчання для дітей ВПO

07.04.2017

Збройний конфлікт на Сході України вельми істотно вплинув на подальші перспективи дітей-переселенців, які не змогли покинути окуповані території. Позбавлені доступу до приватних та державних освітніх установ, діти і підлітки фактично опинилися в пастці.

Виходом із ситуації для таких дітей може стати дистанційне навчання, актуальність якого останнім часом складно переоцінити.

Віддалене навчання по мережі давно перестало бути чимось незвичайним і користується заслуженим попитом серед сімей, чиї діти з тієї чи іншої причини вимагають особливого підходу в отриманні освіти. Як повідомляє директор школи «Центр дистанційної освіти„ДЖЕРЕЛО“», кандидат юридичних наук і доцент, Кузьменко Олена Анатоліївна, для отримання дистанційної освіти дитині потрібен лише комп’ютер і доступ до інтернету.

olena_kuzmanko_head_of_dzerelo_school_740

Кузьменко Олена Анатоліївна, директор школи «Центр дистанційної освіти „ДЖЕРЕЛО“»
Фото: Сторінка проекту на Facebook

Навчальна програма, за якою працюють викладачі школи, стандартизована і схвалена державою, тому в рамках дистанційного навчання діти отримують повноцінну освіту і можуть отримувати додаткові поглиблені знання з того чи іншого предмету, додатково спілкуватися в мережі з викладачами, або готуватися до майбутніх тестів ЗНО.

Для того, щоб допомогти сім’ям переселенців і тим, хто з тієї чи іншої причини не може покинути окуповані території, але бажає отримати сучасну українську освіту, керівництво школи пропонує знижку в 50% на всі форми дистанційного навчання, від «стандарту» до «екстерну» (крім мовних факультативів).

Список курсів разом з розцінками на навчання і умовами оплати доступний за посиланням, а детальніше про принципи дистанційної освіти і нюанси процесу навчання можна дізнатися на сайті школи.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.