ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

Понад 80 компаній з Донбасу показали свої досягнення в Києві

21.09.2017

Програма розвитку ООН в Україні провела масштабну бізнес-конференцію та виставку підприємств із Донецької та Луганської областей під назвою «Схід-Експо 2017» у Києві 12-13 вересня.

shid

Протягом двох днів кияни та гості міста мали змогу відвідати майстер-класи, взяти участь у відкритих дискусіях на тему економічного розвитку та інновацій, познайомитися з бізнесами зі східного регіону.

vip_shid ekspo

 

Понад 80 компаній представили стенди з власною продукцією – вироби із кам’яної солі та кераміки, IT-технології, 3D-принтери, тандири, сири, еко-продукти, стильний дизайнерський одяг та аксесуари, еко-косметику, авторські кондитерські вироби та багато іншого.

salt

food

«Три роки тому люди масово тікали з Донбасу в пошуках допомоги та прихистку. Сьогодні вони приїхали до Києва, щоб гордо представити свої успішні підприємства усій Україні та запропонувати нові бізнес-можливості та співпрацю, – сказав Янтомас Хімстра, директор ПРООН в Україні. – Допомога малим і середнім підприємствам зі східної України у розвитку, розширенні ринків збуту та створенні робочих місць для переселенців не лише допоможе відновити місцеву економіку Донбасу, але й у перспективі сприятиме економічному розвитку цілої країни».

yantomas himstra

Директор ПРООН в Україні Янтомас Хімстра

ТОВ «Аеромех» з міста Кремінна, представлене на «Схід-Експо 2017», вже більше 15 років успішно виробляє зернові аеродинамічні сепаратори «САД» та продає їх в 40 країн світу. Ще одне підприємство під назвою «КВАРТ-СОФТ» презентувало на виставці веб-механізм для автоматизації IT-процесів в агропромисловому секторі.

innovation

Компанія «Олександр-Лімітед» привезла зі Слов’янська інноваційну розробку: добавку для асфальтового покриття, яка підвищує водостійкість і термін експлуатації доріг. Також на «Схід-Експо 2017» дизайнери з Донеччини презентували власні лінії одягу. Показ відбувся під живу музику українського фолк-метал-гурту «Тінь сонця».

На майстер-класах та панельних дискусіях виступили відомі спікери та бізнес-практики, серед яких спеціаліст з питань політики Групи з підтримки для України Делегації Європейського Союзу в Україні Бенедікт Герман, експерт з маркетингу та цінової конкуренції в малому бізнесі Владлен Сисун, ІТ-підприємець, співзасновник та директор ІТ-компанії Addeesoft Дмитро Софіна.

experts

mk

Захід відбувся за фінансової підтримки урядів Польщі та Японії. Партнерами проекту стали Донецька та Луганська обласні державні адміністрації, Агенція регіонального розвитку Луганської області, Торгово-промислова палата України і Торгово-промислова палата Донецької області.

oda

Голова Донецької ОДА Павло Жебрівський

Інформаційна довідка:

«Cхід-Eкспо 2017» – це нова ініціатива для підтримки малого та середнього бізнесу Донецької та Луганської областей та розширення знань про підприємницьку діяльність, яка впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки урядів Польщі та Японії.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.