ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

Топ-10 онлайн-платформ з вивчення англійської від «Полілогу»

24.04.2017

Без володіння англійською сьогодні важко знайти добре оплачувану роботу та використовувати можливості сучасного життя. «Полілог» зібрав 10 онлайн-курсів, які дозволяють опанувати іноземну мову, не відриваючись від повсякденних справ
1. Learn English Basics – Elementary Method For Beginners 1.
Цей курс розрахований на тих, хто тільки починає вивчати англійську. Користувачам пропонують відеоматеріали, доступ через мобільні пристрої, а також сертифікат після закінчення курсу.

2. Speaking and Writing English Effectively Course. Якщо у вас просунутий рівень володіння мовою, то цей курс для вас. Ресурс пропонує удосконалити розмовні та письмові навички.

3. Conversational English Skills. Курс пропонує навчання для ефективного спілкування англійською та поліпшення розмовних навичок.

4. American Life: Practical English Skills. Розробники курсу пропонують отримати впевнені навички в розмовної англійської, а також навчитися орієнтуватися в американських реаліях. Після його закінчення ви зможете бронювати готелі, оплачувати покупки, звертатися до медустанов за кордоном без мовних бар’єрів.

5. Social English Language Skills Course. Курс допоможе покращити комунікативні навички для спілкування в соцмережах. Безкоштовні заняття додадуть впевненості для участі у цікавих розмовах.

6. Better TOEFL Writing Techniques for ESL Speakers. Цей курс пропонує поліпшити письмові навички. Після закінчення навчання можна буде отримати сертифікат.

7. English Composition I. Програма курсу, розміщеного на популярній платформі інтернет-освіти Cоursera, розрахована на людей, які мають базовий рівень володіння англійською. Пройшовши цей курс, розробники пропонують поліпшити письмові навички.

8. English Literature Analysis. Цей безкоштовний онлайн-курс допоможе всебічно осягнути шедеври англійської літератури. Курс підходить для студентів, які бажають вивчати англійську писемність, а також для тих, хто хоче розширити свої знання в цій галузі.

9. Business English: Networking. Курс розрахований на тих, хто хоче обзавестися діловими контактами по всьому світу.

10. English for Career Development. Курс від Пенсильванського університету, розміщений на Cоursera, допоможе у вивченні англійської тим, хто хоче успішно позиціонувати себе на ринку праці.

За матеріалами medium.com.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.