ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

100 тисяч гривень на реалізацію проектів для вразливих жінок

17.09.2018

Центр «Жіночі ініціативи» оголошує конкурс міні-грантів на реалізацію проектів жінок, які зазнали дискримінації та постраждали внаслідок військових дій на Донбасі

Мета конкурсу – посилити новостворені громадські організації та ініціативні групи вразливих груп жінок, які зіткнулися із множинною дискримінацією (жінки з інвалідністю, сільські жінки, жінки-ВПО, матері-одиначки, жінки, які постраждали від військових дій на сході країни).

До участі в проекті запрошуються оганізації громадянського суспільства та ініціативні групи, які діють в Україні.

Для участі в конкурсі необхідно надати інформацію: назва проекту, загальний бюджет (в гривнях), назва організації, організаційно-правова форма організації (для зареєстрованих), код організації за ЄДРПОУ (для зареєстрованих), юридична адреса організації (для зареєстрованих). Крім того, вказати поштову адресу організації або ініціативної групи, телефони та електронну пошту, сайт та сторінки організації у соцмережах, ПІБ керівника організації, ПІБ керівника проекту, адресу для листування.

Короткий опис проекту має включати в себе мету проекту, цільову аудиторію, терміни реалізації, план реалізації, очікувані результати, місце реалізації та бюджет проекту.

Розмір гранту – до 100 тис. гривень.

Проектні пропозиції необхідно надсилати на grants@women.lviv.ua з позначкою «Конкурс міні-грантів».

Дедлайн – 15 жовтня 2018 р.

Деталі: 032 295 50 60, 067 674 07 70

Як раніше повідомляв «Полілог», Міжнародний комітет Червоного Хреста запустив програму грантів на підтримку мікроекономічних ініціатив.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.