ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

30 тисяч гривень на втілення бізнес-ідеї

04.06.2018

Норвезька рада у справах біженців анонсує програму підтримки мікропідприємництва та самозайнятості для мешканців Донецької та Луганської областей

Мета проекту – допомогти родинам, постраждалим в результаті конфлікту, підвищити рівень їх життєзабезпечення.

Взяти участь у проекті зможуть переселенці, які мешкають у Біловодському, Новопсковському, Троїцькому районах Луганської області, а також у Попаснянському, Бахмутському та Костянтинівському районах Донеччини, місцеві мешканці цих територій, а також підприємці, чий бізнес відновлюється, або розширюється. Обов’язковими умовами участі для підприємців є реєстрація бізнесу не раніше січня 2017 р., офіційна зайнятість у ньому не більше двох співробітників, а річний оборот – не більше 300 тис. грн.

Взяти участь у програмі можна в тому випадку, якщо за останні 12 місяців родина претендента не отримувала гуманітарну допомогу на суму, яка перевищує 18 тис. грн. від будь-яких організацій з моменту заснування бізнесу.

Сума гранту – 30 тис. гривень.

Для участі необхідна реєстрація.

Дедлайн – 24 червня 2018 р.

Пріоритет надаватиметься заявкам, отриманим з населених пунктів, які знаходяться у безпосередній близькості до лінії розмежування.

Деталі: 0800 302 007

Як раніше повідомляв «Полілог», в Маріуполі представники малого та середнього бізнесу зможуть отримати грант до 10 тис. євро на реалізацію консалтингового проекту.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.