ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

Безкоштовна англійська для школярів

21.09.2018

Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні оголошує конкурс в рамках програми малих стипендій з вивчення англійської мови English Access Microscholarship Program.

Хто може отримати стипендію:

Діти віком 13-15 років з малозабезпечених сімей і тих, хто опинився в складних життєвих обставинах (діти учасників АТО, ВПО, діти з інвалідністю), які проживають в столиці.

Набір в групу і навчання проходить у Києві. Всього буде запрошено 20 учнів.

Старт навчання заплановано на середину жовтня нинішнього року на базі школи №168 Оболонського району столиці (інклюзивний навчальний заклад). Закінчення курсу – червень 2020-го.

Дедлайн подачі заявок – 30 вересня 2018 року.

Програма передбачає крім уроків англійської також культурні заходи. Стипендія покриває вартість навчання, підручників, а також витрати, пов’язані з навчанням на базі дитячих літніх таборів.

Документи для реєстрації

• Посвідчення особи або свідоцтво про народження (оригінал і копія)
• Табель або атестат навчального закладу з оцінками за останній навчальний рік (оригінал і копія). За умовами загальний середній бал повинен бути не нижчим 8 з 12 (базовий рівень володіння англійською).
• Документ, що підтверджує статус малозабезпеченої особи / сім’ї або інший статус, який може бути підставою для участі в програмі.
• Фотографії розміром 3х4 см (2 шт).
• Резюме з переліком досягнень та навичок
• Мотиваційний лист про те, чому кандидат хоче брати участь в конкурсі
• Рекомендаційні листи від керівника навчального закладу і вчителя англійської мови.

Крім рівня володіння іноземною мовою також враховуватиметься поведінка.

Зазначені документи можна подати особисто за адресою: м.Київ, вул. Олександра Довженка, буд.2, кабінет 53 (метро «Шулявська») або ж відправити в електронному вигляді координаторам в Києві з копією на електронну адресу: access-ua@ph-int.org. В темі листа вказати «Програма англійської мови в Києві».

Контакти:

ВГЦ «Волонтер», Дарія Пашинцева: dopashyntseva@gmail.com, 073 157 45 02

Яна Сінельніченко: sinelnichenko21@gmail.com, 063 993 58 16.

Як раніше повідомляв «Полілог», молодь віком 18-28 років може взяти участь в подорожах-екскурсіях Україною з тренінгами, іграми та зустрічами з відомими людьми від Всеукраїнського руху «Твоя країна».
Також пропонуємо наш матеріал про лайфхаки, що допоможуть у вивченні іноземної мови всією родиною.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.