ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

Безкоштовне медичне обстеження для переселенців

04.07.2018

ГО Асоціація «Еммануїл» оголошує реєстрацію на отримання безкоштовної медико-консультативної допомоги для внутрішньо переміщених осіб і людей, які мешкають в зоні АТО

В рамках проекту «Папа для України» лікарі Медичної Мобільної Клініки проведуть обстеження для пенсіонерів, інвалідів, самотніх матерів, багатодітних родин та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Для участі необхідна реєстрація за посиланням, або за телефоном 067 464 14 92 (з 10.00 до 16.00 щодня, окрім вихідних).

Дедлайн – 13 липня.

Після запису з заявником зв’яжеться реєстратор та погодить дату візиту в клініку. На долікарському прийомі пацієнтові визначать необхідний обсяг дообстеження та роз’яснять подальший план дій. Упродовж декількох днів йому потрібно буде пройти всі обстеження та фахівців, після чого він отримає висновок і рекомендації з лікування.

Надання медико-консультативної допомоги здійснюватиметься за адресою: Київ, вул. Академіка Філатова 1/22, (станція метро Либідська).

Як раніше повідомляв «Полілог», БФ «Люди доброї волі» за підтримки консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «ОХМАТДИТ» провели безкоштовне профілактичне обстеження жінок та дітей.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.