ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

Бізнесу Донеччини пропонують гранти на створення робочих місць

04.07.2018

Чеська неурядова організація «Людина в біді» анонсує конкурс з надання грантів «Створення робочих місць на території Донецької області»

Програма націлена на стимулювання бізнесу, у якого є потенціал до розширення та створення робочих місць для населення, що мешкає поблизу лінії розмежування.

Взяти участь у проекті можуть підприємства та фізичні особи-підприємці, які ведуть бізнес у Бахмутському, Костянтинівському, Мар’їнському, Ясинуватському районах Донецької області, а також у містах Авдіївка, Бахмут, Торецьк, Костянтинівка, Селидове, Мар’їнка.

Гранти надаються на конкурсній основі. Головним критерієм відбору є надання ефективного плану використання коштів для створення стійкого робочого місця терміном не менше 6 місяців.

Розмір гранту визначається кількістю створюваних робочих місць й становить 26 000 гривень за кожну вакансію. Максимальна сума гранту – 130 000 гривен.

Для участі необхідна реєстрація. Дедлайн – 31 липня 2018 р.

Деталі: 0 800 210 174 (з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00).

Як раніше повідомляв «Полілог», Норвезька рада у справах біженців анонсувала програму підтримки мікропідприємництва та самозайнятості для мешканців Донецької й Луганської областей.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.