ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

Карітас пропонує переселенцям гроші на власну справу

10.04.2018

БФ «Карітас Івано-Франківськ» починає реалізацію нового проекту з самозайнятості та мікропідприємництва, в рамках якого переселенці зможуть поборотися за гранти на започаткування бізнесу

Проект здійснюється за підтримки Міжнародної організації з міграції та уряду Німеччини.

Спробувати себе в ролі підприємців можуть ВПО віком від 18 до 60 років.

В рамках проекту заплановано три дводенних тренінги з розвитку самозайнятості та один дводенний тренінг з мікропідприємництва.

У тренінгах за напрямом «Самозайнятість» можуть взяти участь особи, які раніше не отримували гранти від МОМ, або інших донорів та бажають заснувати власну справу. За умови успішного захисту бізнес-плану заявник отримає фінансову допомогу в розмірі 650 євро.

До участі в тренінгах з мікропідприємництва запрошуються особи, які мають досвід офіційної підприємницької діяльності, підтверджений документально, активний діючий бізнес та бажання його розширити. Розмір гранту в разі успішного захисту бізнес-плану складе 2500 євро.

Для участі необхідна реєстрація.

Деталі: 099 298 54 21, 097 791 14 84

Як раніше повідомляв «Полілог», ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумської області» запрошує переселенців взяти участь в програмі «Зміцнення самозабезпечення ВПО і громад, які постраждали від конфлікту в Україні».

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.