ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
13

Дітям подарують кіно і зустріч з героями «Сторожової застави»

12.02.2018

25 лютого дітям-сиротам, дітям з сімей ВПО та учасників АТО покажуть перший український фентезі-фільм «Сторожова застава» в рамках акції «Подаруй кіно».

«Одного дня ми зрозуміли, що всередині нас − вогонь, його тепло заповнює все навколо, а коли ми збираємося разом, його стає так багато! І ми вирішили, що ми можемо… Ні! Ми мусимо поділитися своїм теплом з маленькими людьми, які нині можуть дивитися саме якісне укранське кіно!», − йдеться у повідомленні організаторів проекту.

Цікаво, що подарують дітям не лише кінопоказ, а й спілкування з акторами Данилом Каменським та Євою Кошевою, які зіграли в «Заставі» головних героїв − відважних підлітків.

zast

Данило Каменський та Єва Кошева. Фото: aif

Нагадаємо, «Сторожова застава» − перший українських фентезі-фільм, який став успішним вітчизняним кінодебютом. Бюджет картини склав 40 млн. гривень. У прокат фільм вийшов у жовтні 2017 року.

В основі сюжету − однойменна пригодницька повість Володимира Рутківського про сучасного школяра, який під час сонячного затемнення потрапляє у часи билинних богатирів.

fantasy

Сцена з фільму. Фото: Vesti

Він допомагає їм перемогти міфічних істот і армію половців, знаходить вірних друзів, позбавляється фобій і зі сором’язливого підлітка перетворюється на героя. Дозорного у фільмі зіграв український музикант Олег «Фагот» Михайлюта, який виконав саундтрек «Мантра».

fagot

Співак і фронт-мен гурту “ТНМК” Олег “Фагот” Михайлюта. Кадр із фільму “Сторожова застава”. Фото: KinoFilms.ua

Довідка:

Благодійний проект «Подаруй кіно» ініціювали продакшн «Film.UA», акторська майстерня «Грець!», Європейська ініціативна група «Україна.Діті», Благодійний фонд психологічної підтримки в кризових ситуаціях «Анкора», а також громадська організація «Громадська варта Подолу». Спонсором акції виступила німецька компанія LuxPar в особі директора Наталії Пастухової.

Повідомляється, що в рамках акції фільм зможуть подивитися близько 150 дітей (до 180 разом із супроводжуючими дорослими).

Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши електронну форму за посиланням.

  Здравствуйте! Анкету заполняем много раз, не принимает из-за довавленого документа. Не могу понять, в чем причина. Спасибо.

  Здравствуйте! Не принимает анкету из-за добавленого документа, не пойму, в чем причина, запрлняю много раз, не приходит. Спасибо.

  Добрый день! Ирина, у вас получилось зарегистрироваться. Подтверждение регистрации будет в течении нескольких дней на почту.

  Заполнила форму,она не принимается почему то…

  Добрый день! Марина, у вас получилось зарегистрироваться?

  Отлично

  Отлично

  Бодрухина Екатерина

  Добрый день! Вы заполнили форму регистрации?

  У меня не хочет принимать адрес элек.почты

  Добрый день, в чем именно у вас возникает проблема, может есть ошибка при вводе адреса?

  Мы зарегистрированы, ответа нет. Куда и когда нам приходить или мы не прошли. Ждём ответ

  Добрый день! Ирина, у вас получилось зарегистрироваться. Подтверждение регистрации будет в течении нескольких дней на почту.