ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

Грант на створення робочих місць від «Карітас України»

07.02.2018

На Донеччині Міжнародний благодійний фонд «Карітас України» відкриває нову програму «Створення робочих місць. Гранти для роботодавців»

Як повідомляють організатори, програма охоплює Маріуполь, Волноваський, Мар’їнський, Ясинуватський, Мангуський, Нікольський райони Донецької області.

До участі запрошуються комерційні підприємства будь-якої організаційно-правової форми (крім державних, комунальних та неприбуткових організацій), а також фізичні особи-підприємці, які готові створити робочі місця для переселенців, або місцевих мешканців визначених категорій. Підприємства, або ФОП повинні бути зареєстровані не менше 12 місяців на момент подачі заявки.

Сума гранту на створення одного робочого місця становить 30 тис. грн. Заявка може бути подана на створення декількох робочих місць, але не більше п’яти.

Фінансування може бути спрямоване на придбання обладнання, програмного забезпечення, оплату послуг, оренду приміщення, оплату податкових зобов’язань, що виникають упродовж реалізації проекту. Грант не може бути використаний на оплату заробітної плати та податків працівникові.

Створене робоче місце має бути збережено для ВПО на термін не менше 12 місяців.

Для участі необхідна реєстрація.

Дедлайн – 15 лютого.

Деталі: 067 622 38 00, 095 286 38 00.

Як раніше повідомляв «Полілог», посольство Федеративної Республіки Німеччина запрошує громадські організації поборотися за фінансову підтримку для реалізації мікропроектів, спрямованих на поліпшення основних потреб бідних та вразливих верств населення.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.