ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

Грант на створення робочих місць

11.04.2018

Донецька обласна служба зайнятості запрошує переселенців-підприємців взяти участь у проекті «Гранти на створення робочих місць для населення, що проживає поблизу лінії розмежування конфлікту»

Проект реалізується чеською недержавною гуманітарною організацією «Людина в біді».

«Мета програми – стимулювання існуючого бізнесу, який має потенціал до розширення і створення нових робочих місць для населення, яке мешкає поблизу лінії розмежування», – йдеться у повідомленні.

Участь в проекті можуть взяти підприємці, які ведуть бізнес у Бахмутському, Костянтинівському, Мар’їнському, Ясинуватському районах Донецької області, а також у містах Авдіївка, Бахмут, Торецьке, Костянтинівка, Селидове, Мар’їнка.

Гранти надаються на конкурсній основі. Головним критерієм відбору заявок є надання обґрунтованого та ефективного плану використання гранту для створення стійкого робочого місця терміном не менше шести місяців.

Розмір гранту визначається кількістю створюваних робочих місць і становить 26 000 грн за кожне створене робоче місце. Максимальна сума гранту – 130 000 грн, при отриманні якої учасник має створити не менше п’яти робочих місць.

Отриманий грант може бути використаний на купівлю обладнання, меблів, інструментів, сировини та матеріалів, оренду нежитлових приміщень, виплату заробітної плати, закупівлю товарів, купівлю франшизи і т.п.

Для участі необхідна реєстрація.

Конкурсна комісія проекту розгляне заявку протягом 60 календарних днів.
У разі позитивного рішення про надання гранту, з учасником буде підписаний контракт, який закріплює його відповідальність за використання коштів.

Грант надається двома траншами:

– перший транш в розмірі 75% суми гранту буде надано учаснику упродовж десяти банківських днів після підписання контракту про надання гранту;

– другий транш у розмірі 25% суми буде надано упродовж десяти банківських днів після надання підтвердження про прийом на роботу додаткового працівника. Таке підтвердження необхідно надати не пізніше двох місяців з дня підписання контракту про надання гранту.

Деталі: 0 800 210 174 (з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00). Всі дзвінки безкоштовні.

Як раніше повідомляв «Полілог», ВПО, які мешкають у Житомирській області, а також місцеве населення, запрошують до участі в новому грантовому проекті з розвитку самозайнятості та розширення підприємницької діяльності.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.