ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

Грант від МОМ на розвиток власного бізнесу

13.11.2018

Міжнародна організація з міграції надає можливість отримати грант до 5000 євро на закупівлю обладнання. Особливо запрошуються переселенці з Донецької і Луганської областей та АР Крим. Підприємці, які мають власний бізнес та хочуть розширити його, можуть отримати кошти за відповідності певним критеріям.

До подання заявок на участь у тренінгах запрошуються особи із числа внутрішньо переміщених осіб та членів місцевих громад, жінки та чоловіки, віком від 18 до 60 років, бізнес яких відповідає наступним критеріям:

  1. Безперервна операційна діяльність та офіційна реєстрація бізнесу протягом останнього року.
  2. Заявник має бути зареєстрованим як ФОП або бути власником офіційно зареєстрованої компанії (ПП, ТОВ або іншого типу форми власності). Перевага віддаватиметься тим компаніям, які на 100% прав власності належать заявнику. Водночас, допускається також співвласність, але при цьому частка власності заявника повинна бути не менше 50%. Інша частка прав власності повинна належати особі чи особам, які відповідають критеріям уразливості МОМ. Якщо компанія належить членам одного домогосподарства, це також допускається. У будь-якому разі, заявник повинен бути безпосередньо залучений до бізнесу та керування ним.
  3. Фізичне розташування в орендованому або власному виробничому чи офісному приміщенні, протягом принаймні одного року, що має бути підтверджено відповідним договором оренди або актом на право власності на приміщення.
  4. Категорії бізнесів: виробництво, сільське господарство, послуги. Підприємства, які працюють у сфері роздрібної та оптової торгівлі до подання заявок не допускаються.
  5. Кількість офіційно працевлаштованих найманих працівників – не менше чотирьох; трудові угоди мають бути заключенні не менш ніж за шість місяців до подання заявки на участь у програмі.
  6. Річний валовий дохід повинен складати не менше ніж 1 000 000 гривень, що має бути підтверджено у податковій декларації за 2017 рік, або іншим документом.

Учасники, заявки яких буде відібрано, матимуть змогу пройти тренінг та отримати необхідне обладнання на суму до 5000 євро. В рамках програми допускається участь осіб, які стали бенефіціарами проектів МОМ не менш ніж за 24 місяці до подання заявки на участь у цій програмі.

Передбачається, що тренінги будуть проходити за регіональним принципом: по одному тренінгу у Західному, Центральному, Південному та Східному регіонах України.

Для участі у відборі потрібно заповнити анкету за цим посиланням, та надіслати її на адресу: goosvitapl@gmail.com

ВАЖЛИВО: анкети приймаються тільки в електронному вигляді. Їх не потрібно роздруковувати, лише скачати та заповнити на комп’ютері.

Додаткова інформація за телефоном: 063 999 20 55, Ксенія Пивоварська, ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини».

Як раніше повідомляв “Полілог”, 1 грудня в Харкові проведуть форум «Новий відлік. Досвід, можливості, партнерство», на якому будуть представлені нові можливості для ведення бізнесу – в тому числі, для переселенців та ветеранів АТО.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.