ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

Гранти на агроініціатіви

11.09.2018

Проект USAID «Підтримка аграрного та сільського розвитку» приймає концепції заявок на співфінансування місцевих ініціатив та інвестпроектів у об’єднаних територіальних громадах

В рамках грантової програми з підтримки ініціатив селян, проект планує надати 15 грантів на загальну суму 9, 45 млн. грн. Очікується, що сума гранту коливатиметься від 270 до 675 тис. грн. Додаткові залучені інвестиції повинні становити не менше 30% від загального обсягу проекту.

До участі в програмі запрошуються об’єднані територіальні громади Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Харківської, Запорізької, Миколаївської, Херсонської та Одеської областей.

Пріоритети: розвиток несільськогосподарського бізнесу (туризм, поводження з твердими побутовими відходами, легка промисловість), розвиток аграрної маркетингової інфраструктури (створення потужностей з переробки сільськогосподарської продукції, виробництва продуктів харчування, переробки відходів сільського господарства), впровадження енергоефективних технологій на території ОТГ.

Концепції грантових проектів подаються українською мовою обсягом не більше п’яти сторінок на електронну адресу grants@ukraineards.com. Завантажити аплікаційну форму можна за посиланням.

Дедлайн – 28 грудня 2018 р.

Як раніше повідомляв «Полілог», Донецька облдержадміністрація оголосила конкурс проектів малого підприємництва за програмою «Український донецький куркуль» з наданням безповоротної фінансової підтримки.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.