ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

Гранти на бізнес. Донеччина в пошуках нових куркулів

17.09.2018

Донецька облдержадміністрація оголосила черговий конкурс бізнес-проектів «Український донецький куркуль», в рамках якого можна отримати фінансову підтримку до 500 тис. грн.

Взяти участь у проекті запрошують суб’єктів малого підприємництва, які зареєстровані та здійснюють діяльність на території Донецької області. Підприємці повинні реалізовувати проекти, які відповідають пріоритетним напрямкам соціально-економічного розвитку регіону (надання послуг у сфері ЖКГ; надання медичних послуг; машинобудування; виробництво та переробка сільськогосподарської продукції; легка промисловість; виробництво будматеріалів; приладобудування; впровадження екологічних та енергозберігаючих технологій; впровадження інноваційних технологій та нових програмних продуктів; модернізація основних фондів).

Фінансова підтримка надається переможцям конкурсного відбору на безповоротній основі.

Обов’язковою умовою надання фінансової підтримки є співфінансування підприємцем не менш ніж 25% витрат на реалізацію проекту.

Як повідомляє ДонОГА, заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи в паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємництва до 13:00 26 вересня у Департамент економіки за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6, каб. 412.

Проведення конкурсного відбору підприємців заплановано на 10 жовтня поточного року.

Деталі: 050 623 80 08

Як раніше повідомляв «Полілог», Данська рада у справах біженців розпочала нову програму підтримки ВПО, надаючи гранти на освіту та поліпшення існуючих навичок.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.