ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

Гранти для створення робочих місць в Донецькій області

22.11.2018

Чеська неурядова гуманітарна організація «Людина в біді» в Україні проводить конкурс з надання грантів для створення робочих місць на Донеччині. Метою проекту є створення можливості працевлаштування для населення Донецької області, що проживає поблизу лінії розмежування.

У проекті можуть взяти участь підприємства та підприємці, що ведуть бізнес в Бахмутському, Костянтинівському, Мар’їнському, Ясинуватському районах, а також в Авдіївці, Бахмуті, Торецьку, Костянтинівці, Селидове, Мар’їнці.

Розмір гранту визначається кількістю створюваних робочих місць. За кожне обґрунтоване робоче місце буде надано фінансування в розмірі 40 тис. гривень. Максимальна кількість створюваних робочих місць залежить від обґрунтованої потреби бізнесу.

Отриманий грант може бути використаний на облаштування робочого місця, а саме: придбання устаткування, меблів, інструментів, придбання франшизи, поповнення оборотних коштів (закупівля товарів, сировини і матеріалів). Фінансування оборотних коштів не може перевищувати 20% суми гранту.

Наданий грант не може бути використаний на виплату зарплати і податків.

Для участі в проекті необхідно заповнити заявку. Дедлайн – 1 січня 2019 року.

Конкурсна комісія проекту розгляне всі заявки до 20 січня 2019 року. Успіх участі залежить від обґрунтування стійкості робочого місця на строк не менше дев’яти місяців.

У разі позитивного рішення з учасником буде підписаний договір про надання гранту. Кошти гранту будуть перераховані учаснику на поточний рахунок, відкритий у банку для ведення підприємницької діяльності.

Грант надається двома частинами. Перший внесок, в розмірі 75% суми, буде переказано протягом десяти банківських днів після підписання договору. У сорокаденний термін з моменту зарахування коштів одержувач повинен відзвітувати про їх цільове використання та про працевлаштування найманого працівника.

Другий внесок, в розмірі 25% суми гранту, буде надано учаснику протягом десяти банківських днів після підтвердження про прийом на роботу додаткового працівника.

Всі питання щодо даного проекту можна направити на електронну адресу: job.ua@peopleinneed.cz

Контакти 066 714 79 23, Роман.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.