ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

Кабмін розширив коло ВПО для отримання державної допомоги

12.07.2018

Кабмін вніс зміни до низки своїх постанов щодо врегулювання питань призначення щомісячної адресної допомоги ВПО на покриття витрат на проживання, обліку таких осіб і проходження ними фізичної ідентифікації

Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду.

Як повідомляє прес-служба Мінсоцполітики, прийнятою постановою, зокрема, передбачено надати право на отримання грошової допомоги дітям, які народилися у внутрішньо переміщених осіб після початку проведення антитерористичної операції, або тимчасової окупації.

Крім того, підвищено розмір допомоги до 1000 грн для студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів та учнів закладів професійно-технічної освіти до закінчення ними навчання.

Також надано право неповнолітнім дітям, які отримали паспорт громадянина України, самостійно звертатися за призначенням допомоги.

Уряд також звільнив від необхідності проходження фізичної ідентифікації осіб з інвалідністю I групи та осіб, які не здатні до самообслуговування й потребують постійної сторонньої допомоги та отримують соціальні виплати шляхом доставки додому через ПАТ «Укрпошта».

Окрім того, Кабмін дозволив не проводити перевірку переселенців, які працюють в органах державної влади та їх територіальних підрозділах, органах місцевого самоврядування, правоохоронних органах під час процедури призначення (відновлення) соціальних виплат таким особам.

«Реалізація норм цієї постанови сприятиме посиленню соціального захисту внутрішньо переміщених осіб», – зазначили у Мінсоцполітики.

Як раніше повідомляв «Полілог», Кабмін вніс ВПО до переліку осіб, які мають право на тимчасове проживання у житлі з відповідного фонду.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.