ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

Мрієш про свою справу? Оволодій бізнес-навичками!

27.08.2018

Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» анонсує набір слухачів на безкоштовний курс із розвитку бізнес-навичок у Луганській області.

Взяти участь у проекті можуть переселенці, демобілізовані військовослужбовці, члени їх сімей, а також особи, які постраждали внаслідок конфлікту на Донбасі, проживають на території Луганщини і досягли 18 років.

Випускники тренінгової програми зможуть взяти участь в конкурсі міні-грантів та отримати 38 тисяч гривень на заснування або перенесення свого бізнесу. Крім того, бізнесмени-початківці матимуть можливість безкоштовно консультуватися і отримувати методичну допомогу від фахівців протягом трьох місяців.

Тренінговий курс складатиметься із десяти модулів і триватиме півтора місяці. Орієнтовний початок навчання – вересень 2018 року.

Під час навчання слухачі курсу навчаться вибирати напрямки бізнесу для старту, тестувати бізнес-ідеї, готувати бізнес-плани, залучати клієнтів, оволодіють сучасними методами просування товарів та послуг, розберуться в бухгалтерському обліку, а також дізнаються про правове забезпечення бізнесу.

До участі запрошуються як зареєстровані, так і незареєстровані підприємці. Слухачам компенсують транспорти витрати, а також фінансують проживання і харчування.

Для участі необхідна реєстрація. Дедлайн: 12 вересня.

Деталі 098 002 99 88

Як раніше повідомляв «Полілог», Норвезька рада у справах біженців спільно з МЗС Норвегії проводить тренінги для діючих підприємців та людей, які планують в майбутньому відкрити власну справу.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.