ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

На свою справу. МОМ пропонує переселенцям гранти

20.06.2018

Міжнародна організація з міграції розпочинає набір учасників на новий проект з самозайнятості внутрішньо переміщених осіб, які зазнали наслідків конфлікту на Донбасі

До участі в проекті запрошуються ВПО з Донецької та Луганської областей, а також Криму, які мешкають на території Полтавської області віком від 18 до 60 років.

Завдяки грантам на самозайнятість та мікропідприємництво, проект дасть можливість переселенцям та членам приймаючих громад почати новий, або розширити існуючий бізнес.

Вимоги для учасників групи «Самозайнятість»: заявник вже почав, або планує заснувати бізнес. Перевага надається, в першу чергу, особам без постійного місця роботи. Розмір гранту – до 650 євро.

Вимоги для учасників групи «Мікропідприємництво»: наявність діючого ФОП, який зареєстрований не пізніше 31.12.2016. Окрім того, комерційна діяльність повинна здійснюватися не вдома. Грант розміром до 2500 євро надається на розширення діючого бізнесу.

Для участі в проекті заявник повинен надіслати на електронну адресу Tatyana.Isaeva@lightofhope.com.ua дві перші сторінки паспорта, сторінку з пропискою, ІПН, довідку ВПО, а також свідоцтво про реєстрацію ФОП (для групи «Мікропідприємництво»).

Усі документи мають бути відскановані, або сфотографовані окремими файлами, з розміром одного файлу не більше 10 МВ. Увесь пакет документів надсилається одним листом. В темі листа необхідно вказати (МОМ-3) та ПІБ заявника.

Після подачі документів необхідно зателефонувати до БО «Світло надії» за тел. 0532 69 42 40 для заповнення онлайн-анкети.

Як раніше повідомляв «Полілог», Норвезький рада у справах біженців анонсувала програму підтримки мікропідприємництва та самозайнятості для мешканців Донецької та Луганської областей , в рамках якої можна отримати 30 тис. грн. на започаткування бізнесу.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.