ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

«Наші герої». Фотоконкурс про велич армії

12.09.2018

Львівська обласна організація «Ради Львівщини» спільно з Агенцією регіонального розвитку Луганщини проводять фотоконкурс «Наші герої»

До участі в конкурсі запрошуються фотолюбителі з Львівської та Луганської областей.

Оргкомітет просить надсилати свої найкращі світлини, на яких зображені захисники, урочисті заходи та акції за участю військових, фото з передової, які б демонстрували силу і велич української армії.

Максимальна кількість фоторобіт від одного учасника – до п’яти.

В результаті буде відібрано 25 кращих фотографій, які, зі згоди авторів, будуть представлені на фотовиставці у приміщеннях Львівської обласної ради, а також Луганської ВЦА.

Фотороботи також будуть розміщені на фейсбук-сторінці конкурсу, де буде проведено голосування та відбір трьох кращих фото.

Переможець конкурсу отримає винагороду в розмірі двох тисяч гривень. Учасник, який посяде друге місце – півтори тисячі. За третє місце передбачено винагороду в розмірі однієї тисячі гривень.

Фотороботи потрібно надсилати на електронну пошту press.lvivoblrada@gmail.com.

Дедлайн – 3 жовтня 2018 р.

До кожного фото потрібно придумати назву, а також вказати ім’я та прізвище автора, контактний телефон, дату і місце, де фото було зроблене.

Як раніше повідомляв «Полілог», Міністерство інформаційної політики України спільно з Molodiya Festival оголошують конкурс ідей соціальної кампанії, спрямованої на мешканців східних регіонів.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.