ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

Обираємо лікаря. Інструкція МОЗ для переселенців

16.04.2018

Переселенці можуть підписувати декларації з лікарями первинної ланки. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк

В цілому, за словами заступника міністра, підписання декларації відбудеться, навіть якщо у людини немає паспорта – для цього достатньо інших документів, які посвідчують особу. Внутрішньо переміщені особи повинні також надати відповідну довідку і документ про постійне проживання в Україні.

«Щодо внутрішньо переміщених осіб наша електронна система передбачає перелік документів, які є дійсними для того, щоб використовувати їх для підписання декларації. Це не тільки паспорт, а й посвідчення внутрішньо переміщених осіб, документ про постійне проживання в Україні, тобто весь перелік документів, які, згідно із законодавством, свідчать про легальне перебування людини в нашій країні. Якщо цей документ є, то ви йдете і сміливо підписуєте декларацію», – повідомив чиновник.

Нагадаємо, в Україні з 2 квітня стартувала медична реформа і разом з нею кампанія з вибору лікаря первинної медичної допомоги «Лікар для кожної сім’ї».

Як раніше повідомляв «Полілог», харківських переселенців запрошують безкоштовно скористатися послугами ультразвукової діагностики.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.