ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

Онлайн консультації для бізнесу

25.04.2018

Донецька торгово-промислова палата починає реалізацію проекту Business Project Workshop, мета якого – підвищення спроможності бізнесу Донеччини до стратегічного розвитку, бізнес-планування та проджект – менеджменту

Перший крок проекту – відкрита консультаційна лінія 4Round. Це чотири відкритих вікна консультантів з бізнес-планування та менеджменту, які будуть доступні в онлайн-режимі упродовж години по четвергах кожного місяця. Зв’язок здійснюється за допомогою електронної пошти, Skype, Viber, мобільної телефонії.

Час однієї усної консультації – 15-20 хвилин. Запит на консультацію подається через онлайн форму.

Фахівці дадуть поради щодо вибору бізнес-ідеї та ринкової стратегії, просвітять в питаннях маркетингу й пошуку ринкової ніші, навчать створювати бізнес-план та робити техніко-економічне обґрунтування проекту, а також зорієнтують за критеріями якості та відповідності бізнес-плану вимогам проектів.

Деталі: 050 478 98 80

Як раніше повідомляв «Полілог», представництво Норвезької ради у справах біженців в Україні (NRC) запрошує переселенців – підприємців, скористатися безкоштовними послугами юристів організації.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.