ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

Підприємцям-переселенцям пропонують пільгові кредити на створення бізнесу

20.12.2018

У Мінсоцполітики України пропонують підприємцям безвідсоткові кредити на започаткування власної справи. Передусім їх зможуть отримати малозабезпечені люди і переселенці.

Програма передбачає надання безвідсоткових кредитів підприємцям – до 40 прожиткових мінімумів, це близько 70 тисяч гривень, повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

За цим проектом люди не будуть отримувати гроші на рахунок, за ці гроші можна придбати обладнання для започаткування власного бізнесу. Якщо підприємець бере на роботу двох людей, повертати кредит не потрібно.

Претенденти на ці пільгові кредити мають написати бізнес-план і подати його у своєму регіоні організаторам програми. Для цього потрібно звернутися до місцевого центру зайнятості або управління соціального захисту населення. Перевагу надаватимуть малозабезпеченим людям, внутрішньо переміщеним особам, які хочуть створити власну справу.

За інформацією Мінсоцполітики, станом на 1 грудня 2018 року 243 людини у регіонах захистили свої проекти, 213 з них вже отримали гроші.

Новий законопроект має розширити дію цієї програми на усі регіони України.

Проект допомоги Мінсоцполітики реалізується у співпраці зі Світовим банком за програмою “Рука допомоги”. Зараз він працює у Львівській, Харківській та Полтавській областях і окремих громадах Донецької, Житомирської та Чернігівської областей.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.