ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

ПРООН запустила мобільний додаток для захисту прав переселенців

03.07.2018

Програма розвитку ООН запустила мобільний додаток для захисту прав ВПО і осіб, які постраждали від сексуального та гендерно обумовленого насильства

Додаток «Твоє пр@во» є важливим кроком на шляху до вирішення проблеми захисту прав людини, зокрема внутрішньо переміщених осіб та осіб, які зазнали сексуального та гендерно обумовленого насильства, передає прес-служба організації.

Повідомляється, що в результаті чотирирічного конфлікту на Донбасі постраждало 4,4 мільйона чоловіків, жінок та дітей, серед яких близько 1,5 мільйона – переселенці. Половина ВПО – це люди похилого віку, які змушені обирати між їжею, медициною, притулком, опаленням, або освітою для дітей. Багатьом з них потрібна юридична допомога для оформлення документів, отримання соціальних виплат і пенсій, а також компенсації за зруйноване майно.

«Додаток має вирішальне значення для заповнення існуючих інформаційних прогалин щодо прав внутрішньо переміщених осіб й осіб, які постраждали від сексуального та гендерно обумовленого насильства. Воно виходить за рамки простого інформування, оскільки містить також покрокове практичне керівництво для користувачів щодо захисту і відновлення своїх прав разом з контактною інформацією про наші центри надання безоплатної вторинної правової допомоги», – йдеться у повідомленні.

Мобільний додаток можна безкоштовно завантажити за посиланням «Твоє пр@во».

Як раніше повідомляв «Полілог», в Україні розроблено мобільний довідник послуг та пільг учасника АТО.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.