ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

Прощавай, Minecraft! Тепер онлайн можна зіграти в переселенців

06.04.2018

В мережі Інтернет презентовано квест за мотивами реальних історій внутрішньо переміщених осіб в Україні. Про це повідомляє прес-служба програми «Радник з питань ВПО»

«Ви живете у Донецьку. Ваше завдання – покинути цей регіон не розгубивши наявний запас грошей, часу й нервів. Так починається онлайн-гра, яку разом розробили команда програми “Радник з питань ВПО” і видання Bird In Flight», – йдеться в повідомленні.

Гра являє собою послідовність питань, вибираючи відповіді на які, читач проходить через реальні історії, пережиті реальними людьми.

«Обстріл, розруха, гоніння – на відміну від тих, хто переїжджає в інше місто або країну в пошуках кращого життя, люди із зони АТО тікають вимушено. Пропонуємо відчути, як це», – зазначають розробники.

Переселенці постійно стикаються з негативом на свою адресу – від нерозуміння до відкритої агресії. За словами розробників, квест підготовлений, аби вплинути на ставлення до ВПО.

Приступити до гри можна перейшовши за посиланням.

Як раніше повідомляв «Полілог», в середині вересня 2017 року програма «Радник з питань ВПО» презентувала в столичному HUB 4.0 настільну гру «Переселенська блуканина».

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.