ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
2

Сім’ї-ВПО та учасників АТО зможуть безкоштовно обстежитися в «ОХМАТДИТ»

14.05.2018

БФ «Люди доброї волі» за підтримки консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «ОХМАТДИТ» проводять безкоштовне профілактичне обстеження жінок та дітей

У благодійному проекті можуть взяти участь жінки віком від 19 до 60 років, а також діти до 18 років, які проживають на території України та мають статус переселенців і сімей учасників АТО.

Згідно з умовами проекту, безкоштовно надаються консультаційно-діагностичні послуги, додаткові обстеження вузькопрофільних фахівців стаціонарного відділення, стаціонарне лікування (за необхідності), повторні консультації до вересня 2018 року (у разі призначення тривалого лікування).

Для участі необхідна реєстрація.

Профілактичний огляд проводитиметься за адресою: Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

Деталі: 098 091 44 58

Як раніше повідомляв «Полілог», діти загиблих учасників АТО та героїв Небесної сотні мають можливість безкоштовно пройти медичне обстеження на сучасному обладнанні й отримати консультації фахівців у Львові.

    Почему закрыта форма для регистрации???!!!

    Добрый день, Екатерина!
    К сожалению, форма закрыта так как все записи уже переполнены! БФ “Люди доброї волі” постоянно проводят мед осмотры как для взрослых так и для детей. Следите на их новостями на Facebook