ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

Скандинавські країни виділять 3,8 млн. євро для Донбасу

13.03.2018

Уряд Норвегії та інших скандинавських країн додатково виділять майже 3,8 млн. євро в поточному році для потреб українського Донбасу

Як повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та ВПО, кошти спрямують на проекти з енергоефективності соціальних об’єктів, які постраждали в зоні конфлікту.

Проект фонду Nordic Energy Efficiency and Humanitarian Support Initiative for Ukraine (NIU) передбачає реконструкцію будівель для зменшення енерговитрат на забезпечення їх опаленням, освітленням і гарячим водопостачанням.

«Ми надзвичайно вдячні Норвезькому уряду за допомогу у вирішенні проблем енергоефективності в східних регіонах, які постраждали внаслідок конфлікту. Зменшення енергоспоживання – позитивний крок не лише в плані економії енергоресурсів, а й мінімізує негативний вплив на навколишнє середовище», – зазначив міністр з питань ТОТ та ВПО Вадим Черниш.

Як раніше повідомляв «Полілог», Латвія надала мешканцям прифронтових районів Луганщини гуманітарну допомогу у вигляді взуття, одягу , іграшок та домашнього текстилю.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.