ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

Тренінги для сільських активістів Донбасу

22.06.2018

Норвезька рада у справах біженців розпочинає проект з розвитку потенціалу сільських організацій Донеччини та Луганщини

До участі в проекті запрошуються сільськогосподарські кооперативи, асоціації та ініціативні групи з усіх районів підконтрольної частині Луганської області, а також з Бахмутського, Костянтинівського, Олександрівського, Лиманського, Слов’янського, Добропільського та Покровського районів Донецької області.

Для організацій будуть проведені тренінги, спрямовані на поліпшення внутрішньої взаємодії в об’єднаннях, збільшення обсягів виробництва та підвищення якості товарів та послуг, а також допомога в розробці стратегії розвитку організацій.

Заявку на участь в тренінгах можуть подавати структури, які працюють у сільській місцевості за напрямками: сільгоспвиробництво, сільський туризм, виготовлення етнотоваров ручної роботи.

Організації, які пройшли повний курс тренінгів, зможуть взяти участь у конкурсі грантів і отримати фінансування на реалізацію своїх ідей.

Необхідна реєстрація. Дедлайн – 9 липня 2018 р.

Деталі: 0 800 302 007

Як раніше повідомляв «Полілог», МБФ «Карітас Україна» реалізував проект «Гранти на підтримку приватного сільського господарства» для мешканців Донецької області.

Свіжі новини, а також можливості для ВПО й учасників АТО – тепер і в Telegram. Дізнавайтеся про актуальні гранти, конкурси, безкоштовні акції та можливості оздоровлення, підписавшись на наш канал.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.