ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

У Львові стартував конкурс інноваційних проектів для учасників АТО

08.05.2018

Львівська ОДА запрошує ветеранів АТО, які бажають стати підприємцями, взяти участь у конкурсі інноваційних проектів й отримати відшкодування відсоткової ставки за кредитами

За інформацією Департаменту економічної політики, підприємці-учасники АТО зможуть отримати з обласного бюджету компенсацію частини відсоткової ставки за кредитами, отриманими у банках, які підписали договори про співпрацю з ОДА.

Претенденти на отримання компенсації відсоткової ставки повинні мати статус учасника АТО, прописку на території Львівської області, створити бізнес-план, взяти участь у тренінгах в рамках проекту «Новий відлік».

Для участі в проекті необхідно подати інвестиційні проекти, які повинні включати вид діяльності, потенційні виробничі можливості, кадровий склад, конкретний напрям використання кредитних коштів, очікуваний фінансово-економічний ефект від реалізації проекту та очікувані ринки збуту продукції.

Загальний обсяг інвестиційного проекту не повинен перевищувати 15 сторінок.

Аби взяти участь у проекті, необхідно подати документи до Департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації за адресою: Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 425.

Дедлайн – 4 червня 2018 р.

Як раніше повідомляв «Полілог», Освітня асамблея спільно з Союзом ветеранів війни з Росією оголошують набір на безкоштовний курс English for Warriors («Англійська для воїнів»).

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.