ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

У Слов’янську відкрили новий Центр надання адміністративних послуг

02.11.2018

Слов’янську в новому приміщенні почав роботу сучасний Центр надання адміністративних послуг. Послугами Центру можуть скористатися жителі Слов’янська, Слов’янського району та Донецької області. ЦНАП поки працює в тестовому режимі, офіційне відкриття планується в середині листопада.

Згідно переліку, в Центрі надається 192 адміністративних послуги. До кінця листопада їх кількість зросте до понад 200. Для переселенців доступна більшість послуг, за винятком довідок про місце реєстрації та про склад сім’ї.

Нова будівля площею 630 кв. м – комфортабельна і зручна для всіх. У кожного фахівця обладнана своя робоча зона. Відвідувачі можуть скористатися залом очікування, дитячим куточком, обладнана кімната матері і дитини, туалет.

Зараз в штаті Центру працює 26 чоловік. Кількість послуг, що надаються досить велика, але за рахунок достатньої кількості адміністраторів і системи електронної черги, вони надаються оперативно.

Розклад роботи: по понеділкам, середам, четвергам, п’ятницям, суботам – з 8:00 до 16:00, по вівторкам – з 8:00 до 20:00, неділя – вихідний.

Новий ЦНАП розташований в прибудові зі східного боку будівлі Міськради.

Фото: dnews.dn.ua

 

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.