ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

В Києві відкривається Veteran Hub – простір для допомоги ветеранам

01.11.2018

2 листопада в Києві відкриє двері Veteran Hub – перший спільний простір громадських організацій, що працюють в сфері ветеранських справ. Він поєднує адміністративний центр для надання послуг із соціальної, психологічної, юридичної підтримки та освітню платформу для суспільно важливих заходів.

Вже незабаром ветерани, співробітники поліції та рятувальники зможуть отримати у Veteran Hub ряд послуг із соціальної, психологічної та юридичної допомоги. Також цими послугами можуть скористатися їх рідні та близькі, члени сімей військових та загиблих під час виконання службових обов‘язків.

На даний момент вже сім різних громадських організацій, що працюють у сфері допомоги ветеранам, об’єднали свої зусилля, аби зробити наявні послуги більш доступними, якісними та зручними в отриманні. Крім того Veteran Hub працюватиме як освітня платформа для проведення різноманітних дискусій, лекцій, презентацій та інших суспільно важливих заходів.

Проект створений задля централізованого надання послуг ветеранам, працівникам сектору безпеки (поліції та рятувальникам), їх рідним та близьким, членам сімей військових, зниклих безвісти, заручників, загиблих, а також підтримки процесу їх інтеграції в цивільне життя.

Розклад роботи: з 10:00 до 19:00, без вихідних.

Адреса:  вул. Ю. Іллєнка, 42, 20-й поверх «Олівця» (Київський телецентр).

Проект реалізовано у спільному співробітництві фондів Олени Пінчук, Віктора Пінчука та ГО «Побратими».

Як раніше повідомляв “Полілог”, ветеранів війни на сході країни запрошують відвідати майстер-клас «Маркетинг як професія та рушійна сила власного бізнесу».

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.