ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

Ветеранок АТО навчать долати стресові розлади

13.06.2018

Розпочато набір на перший в Україні тренінг для ветеранок по роботі з шоковим досвідом та попередженням розвитку посттравматичного стресового розладу

Як повідомляє Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій, навчання здійснюється за системою тілесно-орієнтованої психотерапії.

Під час тренінгу учасниці зможуть отримати знання та навички, які допоможуть ефективно справлятися з власними психологічними станами та підтримувати інших ветеранок і ветеранів за принципом «рівний-рівному», відчувати себе серед своїх, ділитися досвідом та підтримувати один одного.

Тренінг складається з 4 етапів, загальна тривалість яких становить 18 днів упродовж 4 місяців.

Для участі необхідна реєстрація. Дедлайн – 18 червня. З відібраними заявницями будуть проведені індивідуальні співбесіди.

Як раніше повідомляв «Полілог», оголошено набір до групи психологічної допомоги «Відновлення» для переселенців, членів родин учасників АТО та волонтерів, які мешкають у Києві та області.

Свіжі новини, а також можливості для ВПО та учасників АТО – тепер і в Telegram. Дізнавайтеся про актуальні гранти, конкурси, безкоштовні акції та можливості оздоровлення, підписавшись на наш канал.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.