ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською

Вітько і Оленка зі «Сторожової застави»: «Потрібно бути разом»

Головні герої українського фентезі «Сторожова застава» Данило Каменський і Єва Кошова взяли участь у проекті «Подаруй кіно» для дітей-сиріт, сімей-ВПО і учасників АТО.

25 лютого відбувся благодійний показ гучної прем’єри 2017 року в столичному кінотеатрі «Україна», який відвідали понад три сотні дітей.

zal

zala_dity

Одразу після кіносеансу актори вийшли на сцену і розповіли, чому навчилися завдяки зйомкам, як подолали свої страхи, та як дійшли до своєї мрії.

vse

«Я побачив заявку в інтернеті на кастинг акторів «Сторожової застави». Мама каже, спробуй. Я відправив заявку, приїхав до Києва і пройшов! Мрії збуваються, головне – йти до них, наполегливо працювати, і все буде так, як ви хочете!», – поділився з гостями 17-річний полтавчанин Данило Каменський. До кастингу він займався у театральній студії рідного міста, а після головної ролі в кіно почав роботу в одному з театрів Києва. У «Сторожовій заставі» Даня зіграв школяра Вітю, який у день сонячного затемнення потрапляє в минуле – в часи Київської Русі, до билинних богатирів. Тут він перемагає свій страх, знаходить друзів і своє кохання.

scena

Данило Каменський: «Для зйомок у кіно нам довелося навчитися їздити верхи, стріляти з лука і пірнати».

Крім навчання та постійних кастингів, зйомок, кінозірки багато часу приділяють саморозвитку. Наприклад, 15-річна Єва Кошова займається фотографією, співає і грає на гітарі.

«У вас все обов’язково вийде! – продовжила Єва, яка зіграла в «Заставі» головну героїню Оленку. – Не слухайте людей, які кажуть, що у вас нічого не вийде. Вони не знають вас настільки, щоб говорити це. У вас все буде добре! Зараз потрібно бути добрішими, потрібно бути разом!».

photos

avtograf

На гостей «Подаруй кіно» чекали частування, фотосесія з богатирями і головними героями, а також автографи!

popkorn

Попкорн та напої від кінотеатру “Україна”

За словами глядачів, ідея організувати не просто благодійний кінопоказ, а й спілкування з акторами, їм дуже сподобалася. 11-річний Єгор Жаравін з Луганська зізнався, що завдяки зустрічі надихнувся на хоробрі вчинки.

«Дуже сподобався фільм, актори. Хотілося б, звичайно, теж щось героїчне зробити», – розповів школяр.

olgadonetsk

Ольга Васильєва переїхала до Києва з родиною із окупованого Донецька

«Я дуже люблю історію, і хочу, аби син теж полюбив історію. Побачити наше минуле на великому екрані – неймовірно. Не завжди, на жаль, є час вирватися в кіно. Спасибі, що даруєте це задоволення дітям і дорослим!», – поділилася Ольга Васильєва із Донецька.

podar

Подарунки на згадку про чудовий день! 🙂

podarunky

Киянка Наталя Базильчук четвертий рік без відпустки, і похід у кіно з дитиною для неї – справжня подія. Разом із чоловіком та дорослим сином вони приймають у свою сім’ю дітей, які опинилися в складній життєвій ситуації, без батьківського піклування. Це бездомні, осиротілі діти і ті, котрі стали жертвами насильства, або чиїх біологічних батьків позбавляють батьківських прав.

natalyabazilchuk

Наталя Базильчук – патронатний вихователь, вона та її сім’я стали тимчасовою родиною дітям, котрі опинилися в скрутних життєвих обставинах

Сім’я Наталії здійснює патронат над такими дітьми, бере під свою тимчасову опіку, поки вирішується їхня доля. Ця соціальна послуга поступово розвивається в Україні за прикладом та за підтримки європейських країн. За чотири роки сім’я Базильчук прийняла 12 діток, в тому числі з ВІЛ-статусом.

«Сьогоднішній день для нас – святковий, – каже Наталя, – Для нашої вихованки це перше знайомство з кіно. Начебто, фільм і дорослий, але знятий так, що і в чотири роки дитині цікаво! Вона в захваті, а я радію, що у фільм українською мовою, не переклад, і, сподіваюся, що діти, чуючи її, теж заговорять українською, і сучасний Київ стане україномовним!», – поділилася патронатний вихователь.

Проект «Подаруй кіно» став знаковим і для українсько-німецької родини Наталії Пастухової та Рольфа Фльодера. Компанія Наталії та Рольфа LuxPar з 2014 року активно підтримує благодійні акції на допомогу постраждалим від конфлікту на Сході України. Пара виступила спонсором і нинішнього кінопоказу в Києві.

luxpar

«Похід у кіно – велика радість для кожної дитини, яка, ми думаємо, збережеться в пам’яті надовго. Дуже раді долучитися до цієї події», – говорить Наталія Пастухова.

Як зазначила одна з організаторів проекту, куратор акторської майстерні «Грець!» Юлія Михальська, «Подаруй кіно» – це не разовий показ. В рамках благодійної акції заплановані поїздки з новими українськими фільмами та мультиками на Донбас, в зону проведення антитерористичної операції.

myhalchuk

Організатори проекту з акторської майстерні “Грець!” Юлія Пастухова та Анастасія Яблонська разом із зірками “Сторожової застави”

«Ми хочемо показати нашим українським дітям, що вони нам потрібні, що це – майбутнє України. На прикладі Єви та Данила – акторів картини, ми бачимо, що діти можуть досягати успіху. Головне – мріяти, ставити цілі. Все залежить тільки від тебе!», – поділилася з «Полілогом» Юлія Михальська.

Нагадаємо, благодійний проект «Подаруй кіно» ініціювали продакшн Film.UA, акторська майстерня «Грець!», Європейська ініціативна група «Україна.Діті», Благодійний фонд психологічної підтримки в кризових ситуаціях «Анкора», а також ГО «Громадська варта Подолу». Спонсорує акцію компанія LuxPar в особі директора Наталії Пастухової.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.