ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
2

Вивчати досвід Німеччини. Активістів, які працюють з ВПО, кличуть на тренінг до Берліну

15.05.2018

Міжнародний центр перспективних досліджень запрошує активістів та експертів, які працюють над інтеграцією ВПО в місцеві громади, відвідати шестиденний навчальний тренінг в Берліні

Як повідомляють організатори, учасники програми зможуть познайомитися з досвідом німецьких колег у питаннях подолання стереотипів та непорозумінь в контексті інтеграції переселенців у приймаючі громади.

Окрім того, навчальна програма передбачає вивчення моделі возз’єднання та імплементації рішень, спрямованих на об’єднання соціо-політичних культур (Східна та Західна Німеччина).

Після повернення учасники повинні будуть організувати заходи з залучення ВПО й представників приймаючих громад для обговорення набутого досвіду та пошуку шляхів подолання викликів, з якими стикаються переселенці в Україні.

Для участі в проекті необхідно активно досліджувати тематику переселенців, володіти англійською на базовому рівні, мати діючий біометричний закордонний паспорт, надіслати резюме та мотиваційного листа з обґрунтуванням зацікавленості в програмі, а також описом досвіду на office@icps.com.ua. Дедлайн – 4 червня 2018 р.

Тренінг пройде у вересні 2018 р.

Організатори компенсують транспортні витрати й витрати на проживання.

Деталі: 044 253 52 29, 068 194 94 04

Як раніше повідомляв «Полілог», БФ «Право на захист» оголосив конкурс малих грантів, мета якого – підтримка громадських і благодійних організацій, що працюють над вирішенням проблем ВПО й приймаючих громад.

  Здравствуйте, меня зовут Елена.
  Я являюсь главай правления ОАО” Шторм”
  Наша миссия ” Сохранения гражданства на оккупированной территории”
  Мы работаем в Крыму, с людьми проживающими на ВОТ.
  Могли бы мы участвовать в таком трененге. Спасибо

  Добрый день, Елена!
  Если вы проходите по всем критериям, то конечно можете! Отправляйте свою заявку на почту office@icps.com.ua
  Также по всем деталям вы можете звонить по телефону 044 253 52 29, 068 194 94 04