ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

З фронту до міністерства. Учасників АТО запрошують на курс з державного управління

11.06.2018

Комітет ВР у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю запрошує ветеранів війни на сході країни взяти участь у навчальному курсі «З фронту до міністерства»

Курс орієнтований на підвищення конкурентного освітнього рівня учасників АТО, надання їм додаткових системних знань та навичок щодо специфіки державного управління в Україні.

В рамках реалізації дистанційного освітнього курсу «З фронту до міністерства» буде ініційовано дві хвилі набору: з 22 червня по 23 липня і з 27 серпня по 28 вересня.

Навчальна програма включатиме в себе заняття з конституційного й адміністративного права України, стратегії розвитку країни, державного управління та державної служби.

По закінченню курсу буде проведено тестування та видані сертифікати державного зразка.

Для участі необхідна реєстрація. Дедлайн – 15 червня 2018 р.

Навчання платне (1285,9 грн). При цьому ветеран оплачує лише 30% вартості курсу (385 грн.) Решта 70% покриваються за рахунок благодійної організації.

Платний принцип – свідоме рішення ініціаторів курсу, яке повинно стимулювати ветеранів АТО до успішного навчання.

Деталі: strukturaminvet@gmail.com.

Як раніше повідомляв «Полілог», Центр практичної допомоги захисникам України Axios запрошує ветеранів АТО на лекцію «Як ефективно просувати свій бізнес в Інтернеті”.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.