ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

Заявку на «Доступне житло» можна буде подати онлайн

29.03.2018

Рішенням правління Держфонду сприяння молодіжному житловому будівництву затверджено зразок заяви-анкети та інших документів для подачі онлайн про намір отримати підтримку для придбання доступного житла

«Держмолодьжитло робить важливий крок для спрощення умов програми. За 10 хвилин, не виходячи з дому, будь-який громадянин зможе зареєструватися для участі в програмі “Доступне житло”. Для цього не обов’язково буде відвідувати наші регіональні офіси і стояти в черзі. Введення електронної реєстрації – один з вирішальних кроків до усунення можливості впливу будь-якої людини на формування і просування черги кандидатів», – повідомив голова правління Фонду Сергій Комнатний.

Тепер буде достатньо, керуючись інструкціями, заповнити кілька документів за зразками, які будуть представлені на сайті та надіслати пакет документів по інтернету – безпосередньо через сайт регіонального управління, або по електронній пошті.

При цьому зберігається можливість подачі документів заявником особисто – під час прийому у спеціаліста регіонального управління Держмолодьжитла за місцем реєстрації кандидата.

Планується, що електронна подача документів почне працювати вже з квітня.

Як раніше повідомляв «Полілог», у поточному році на програму «Доступне житло» передбачено 30 млн. грн.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.