ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

Дітям подарують кіно і зустріч з героями «Сторожової застави»

12.02.2018

25 лютого дітям-сиротам, дітям з сімей ВПО та учасників АТО покажуть перший український фентезі-фільм «Сторожова застава» в рамках акції «Подаруй кіно».

«Одного дня ми зрозуміли, що всередині нас − вогонь, його тепло заповнює все навколо, а коли ми збираємося разом, його стає так багато! І ми вирішили, що ми можемо… Ні! Ми мусимо поділитися своїм теплом з маленькими людьми, які нині можуть дивитися саме якісне укранське кіно!», − йдеться у повідомленні організаторів проекту.

Цікаво, що подарують дітям не лише кінопоказ, а й спілкування з акторами Данилом Каменським та Євою Кошевою, які зіграли в «Заставі» головних героїв − відважних підлітків.

zast

Данило Каменський та Єва Кошева. Фото: aif

Нагадаємо, «Сторожова застава» − перший українських фентезі-фільм, який став успішним вітчизняним кінодебютом. Бюджет картини склав 40 млн. гривень. У прокат фільм вийшов у жовтні 2017 року.

В основі сюжету − однойменна пригодницька повість Володимира Рутківського про сучасного школяра, який під час сонячного затемнення потрапляє у часи билинних богатирів.

fantasy

Сцена з фільму. Фото: Vesti

Він допомагає їм перемогти міфічних істот і армію половців, знаходить вірних друзів, позбавляється фобій і зі сором’язливого підлітка перетворюється на героя. Дозорного у фільмі зіграв український музикант Олег «Фагот» Михайлюта, який виконав саундтрек «Мантра».

fagot

Співак і фронт-мен гурту “ТНМК” Олег “Фагот” Михайлюта. Кадр із фільму “Сторожова застава”. Фото: KinoFilms.ua

Довідка:

Благодійний проект «Подаруй кіно» ініціювали продакшн «Film.UA», акторська майстерня «Грець!», Європейська ініціативна група «Україна.Діті», Благодійний фонд психологічної підтримки в кризових ситуаціях «Анкора», а також громадська організація «Громадська варта Подолу». Спонсором акції виступила німецька компанія LuxPar в особі директора Наталії Пастухової.

Повідомляється, що в рамках акції фільм зможуть подивитися близько 150 дітей (до 180 разом із супроводжуючими дорослими).

Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши електронну форму за посиланням.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.