ГОВОРИ. СЛУХАЙ. ДІЙ.

Читати статтю російською
0

Промислові інновації. Як підняти економіку під час кризи?

04.09.2017

Жителі східних регіонів не перестають дивувати розробками та ідеями. Дедалі більше нових інноваційних проектів з’являється серед підприємців.

Їх не лякає економічна та політична кризи, вони сміливо і впевнено розвивають енергетичну, хімічну й біопаливну галузі. Пропонують ринку нові рішення старих питань. Що це за проекти і в чому їх новації?

Компанія зі Слов’янська одна з перших в Україні створила добавку, яка робить асфальт максимально водостійким. Завдяки компанії «Олександр-Лімітед» у наших співвітчизників з’явилася можливість закуповувати добавки для асфальтобетону не в Німеччині, а в Україні, що в кілька разів дешевше.

logo

Стабілізуюча добавка запобігає розшаруванню асфальтобетону при транспортуванні та укладанні. Це підвищує водостійкість і морозостійкість дорожніх покриттів. Команда «Олександр-Лімітед» також займається виробництвом паливних гранул з лушпиння соняшнику і робить вітамінний корм для сільськогосподарських тварин. Як ми бачимо, економічна криза не є перешкодою для підприємців зі Слов’янська.

granuly

korm

Бізнеси з Донбасу − дуже багатогранні і мультизадачні. Вони знаходять своє застосування не лише в Україні, але і в країнах ближнього й далекого зарубіжжя.

Наприклад, «Мирнодолинський дослідно-експериментальний завод» в Луганській області виготовляє потужне теплообмінне обладнання для підприємств нафтопереробної, хімічної та металургійної галузей. Замовниками продукції заводу є компанії-гіганти з України (Метінвест, ДПЕК, Донбасенерго, КЕРНЕЛ, Запоріжсталь тощо), а також іноземні підприємства.

Компанія «ЄС Полімер» з міста Бахмута вкладає свої сили в будівництво залізниць і магістральних електромереж України. Вони виробляють ізолятори й обмежувачі перенапруги. Підприємці створили власну лабораторію, повністю укомплектували її необхідними матеріалами і тепер проводять випробування інноваційної продукції. Компанія виготовляє гумовотехнічні вироби, випускає високоякісні бризковики, втулки і манжети для різних галузей промисловості.

Із цими та іншими бізнесами можна буде познайомитися завдяки Програмі розвитку ООН в Україні та виставці «Схід-Експо – 2017». Виставка проходитиме 12-13 вересня за адресою: вул. Велика Житомирська, 33, в приміщенні Торгово-промислової палати України. В рамках дводенної виставки в Києві підприємці з Донбасу представлять свої компанії і проекти, а провідні експерти та представники міжнародних організацій розкажуть про програми, послуги й ресурси для бізнесменів.

Поділіться своїми думками

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.